Modern Sera Sistem Çözümleri

Hakkımızda

SERATEK, kurulduğu 2003 yılından itibaren, yurtiçi ve yurtdışında her türlü iklim koşuluna uygun, modern  Sera Konstrüksiyonu, Sulama, Isıtma ve İklim kontrol sistemlerini tek elden sağlayarak TOPLAM SERA ÇÖZÜMLERİ sunan bir firmadır. Uluslararası Norm ve Standartlar, istatistiki  iklim verileri ve projenin gerçekleştirileceği Ülke Yapı Şartnameleri ışığında yapısal analizler sonrası tasarlanan sera modelleri, Antalya OSB Seratek Sera Fabrikasında imal edilmektedir.
 
Uzun yıllar kendi üretim serasında topraksız domates üretimi de yaparak tarımsal olgulara üretici gözü ile de bakabilen SERATEK, sahip olduğu tarımsal ve teknolojik bilgi birikimi, insan ve makine gücü, yurtiçi ve yurtdışı uluslararası partnerlerinden tedarik ettiği en iyi hammadde ve malzemeler ile birbiriyle tam uyumlu ve istikrarlı Sera Sistemleri sunmaktadır.
 
Yer seçiminden  projelendirmeye, ürün tedariğinden imalata, tarımsal üretimden pazarlamaya kadar edindiğimiz uygulamalı deneyimler sayesinde, teknolojik sera yatırım ve üretim ağının her aşmasında destek alınabilecek bir adrestesiniz.
 
Hoş geldiniz!

Çalışma Anlayışımız & Projeler

Hammadde ve ekipman tedariğinde her zaman en iyi kaliteyi kullanma prensibinde olan Seratek, yalnızca Sera Konstrüksiyonu üreten bir firma olmayıp, Sera ısıtma,  sulama, otomasyon ve diğer Modern Sera sistemlerinin; mühendislik hesapları, projelendirme ve imalat çözümlerinin tamamını kendi bünyesinde sağlamaktadır. Bu anlamda gerek  İzmir, Aydın, Denizli, Afyon, Antalya, Mersin, Burdur gibi yurtiçi projelerinde , gerekse   Rusya Federasyonu, Özbekistan, Türkmenistan , Çeçenistan, Azerbeycan, Hollanda gibi yurtdışı ülkelere, toplamda 500 Ha'ın Üzerinde  topraklı ve topraksız üretim tesisleri, tohum ıslah seraları ve fide tesislerinin Çelik Konstrüksiyonu, İklim kontrol (Isıtma, Soğutma,Nem Kontrolü) ve Sulama Sistemlerini sağlamıştır.