Sera Otomasyonu ve Elektrik Sistemi

"Herşey Kontrol Altında"

 
Örtü altı yetiştiriciliğinde ana hedef ürünleri, üniform yapıda, yüksek kalite ve rekoltede ve doğal iklim koşullarında yetiştirilebildikleri sezon dışında da yetiştirilebilmeleridir.
Sera yapısının ve örtüsünün, yağmur, kar, dolu, rüzgar gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olmasının yanında, Havalandırma, Isıtma, Perde, Soğutma gibi iklim kontrol sistemlerinin de yüksek ve düşük sıcaklık ve nem gibi dış iklim faktörlerine karşı sera içinde yetiştirilen ürünün optimum ekolojik ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde, tam uyum içinde ve stabil olarak çalışmaları gerekir. Stabil ve uyumlu çalışan sera sistemleri ancak, doğru tasarım , doğru ürün ve doğru uygulama ile elde edilebilir.
Anahtar teslim sera projelerimizde, tüm Sera elektrik pano ve tesisatı ve otomasyon kontrolü Seratek tarafından projelendirilmekte ve elektrik sistemi imal etmektedir. İklim kontrol  yazılım ve donanımı da kendini kanıtlamış, dünyaca ünlü partnerlerden tedarik edilerek birbirleri ile uyumlu bir bütün olarak sağlanmaktadır.


Unutmayınız; Doğru tasarım ve stabil sistemler, optimum yatırım ve minimum işletme giderleri anlamına gelmektedir.